Porto Theme (1.5.4) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Content
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Search
fil: Hanapin

en: View
fil: Tingnan

en: Header
fil: Ulunan

en: Client
fil: Kliyente
