Porto Theme (1.5.4) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: Login
is: Innskráning

en: Search
is: Leit

en: Core
is: Kjarni

en: View
is: Skoða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Details
is: Nánar

en: General
is: Almennt

en: Logout
is: Útskrá

en: Tabs
is: Flipar

en: Primary menu
is: Aðalvalmynd
