Porto Theme (1.5.4) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Search
jv: Goléki

en: Core
jv: Inti

en: View
jv: Tampilan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Details
jv: Lengkapé

en: General
jv: Umum

en: Logout
jv: Metu

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
