Porto Theme (1.5.2) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Core
ml: കോര്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
