Porto Theme (1.5.4) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Content
nl: Inhoud

en: Author
nl: Auteur

en: Login
nl: Inloggen

en: Search
nl: Zoeken

en: Core
nl: Kern

en: View
nl: Weergeven

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: General
nl: Algemeen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Add to Cart
nl: Toevoegen aan winkelwagen

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Client
nl: Afnemer

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: More Information
nl: Meer informatie

en: Before Content
nl: Voor de inhoud

en: Footer Top
nl: Boven footer

en: Material
nl: Materiaal

en: Primary menu
nl: Primair menu

en: After Content
nl: Na de inhoud
