Porto Theme (1.5.4) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Login
oc: Identificant

en: Search
oc: Recercar

en: Core
oc: Còr

en: View
oc: Veire

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Details
oc: Detalhs

en: Logout
oc: Sortir

en: Right Sidebar
oc: Barra laterala de dreita

en: Tabs
oc: Onglets

en: Left Sidebar
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal
