Porto Theme (1.5.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Header
pa: ਹੈੱਡਰ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
