Porto Theme (1.5.4) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Login
ug: كىرىش

en: Core
ug: سېستىما يادروسى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Colors
ug: رەڭلەر

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Leave a comment
ug: ئىنكاس يېزىش
