Post API (2.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Created
hi: निर्मित

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Item ID
hi: आइटम आईडी
