Post API (2.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Custom
hu: Egyéni

en: Expires
hu: Lejár

en: Process queue
hu: Várakozási sor feldolgozása

en: Data
hu: Adat

en: Queue
hu: Várólista

en: Item ID
hu: Elem azonosítója
