Post API (2.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Settings
it: Impostazioni

en: Save
it: Salva

en: Created
it: Creato

en: Custom
it: Personalizzato

en: Data
it: Dati

en: Item ID
it: ID elemento
