Post API (2.0.2) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Custom
sk: Vlastná

en: Expires
sk: Vyprší

en: Data
sk: Údaje

en: Queue
sk: Rad

en: Item ID
sk: ID položky
