Post API (2.0.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: Created
uk: Створено

en: Custom
uk: Власний

en: Expires
uk: Дійсне до

en: Process queue
uk: Обробити чергу

en: Data
uk: Дані

en: Queue
uk: Черга

en: Item ID
uk: ID елементу
