Post API (2.0.4) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Data
th: ข้อมูล
