Post API (2.0.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Created
bg: Създадено

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
