Post API (2.0.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Custom
fa: سفارشی

en: Data
fa: داده

en: Item ID
fa: شناسه آیتم
