Post API (2.0.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Data
oc: Donadas

en: Item ID
oc: Identificant d'element
