Post API (2.0.5) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Created
sv: Skapad

en: Custom
sv: Anpassad

en: Expires
sv: Upphör att gälla

en: Queue
sv: Kö

en: Item ID
sv: Föremålets ID
