Post API (2.0.6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: Save
es: Guardar

en: Created
es: Creado

en: Custom
es: Personalizado

en: Expires
es: Expira

en: Data
es: Datos

en: Queue
es: Cola de envíos

en: Item ID
es: ID del elemento
