Post API (2.0.6) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Data
he: נתונים

en: Queue
he: תור
