Post API (2.0.6) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Created
id: Dibuat

en: Custom
id: Tersuai

en: Expires
id: Kadaluarsa

en: Item ID
id: ID butir
