Post API (2.0.6) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
