Post API (2.0.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: Data
lt: Duomenys
