Post API (2.0.6) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: Created
ro: Creat

en: Custom
ro: Personalizat

en: Expires
ro: Expiră la

en: Data
ro: Dată

en: Item ID
ro: ID-ul elementului
