Post API (2.0.6) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Custom
tr: Özel

en: Expires
tr: Geçerlik tarihi

en: Data
tr: Veri

en: Item ID
tr: Öğe Kimliği
