Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Country
hr: Država

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Price
hr: Cijena

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
hr: U direktorij %directory se ne može zapisivati, jer nema postavljena odgovarajuća dopuštenja.

en: About
hr: Opis

en: Initializing.
hr: Pokretanje.

en: An error has occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: Completed @current of @total.
hr: Završeno @current od @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
hr: Datoteka %file nije mogla biti kopirana, budući da odredišni direktorij %destination nije uredno podešen.
