Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Country
is: Land

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Price
is: Verð

en: Product ID
is: Vörukenni

en: Product type
is: Gerð vöru

en: Processing
is: Í vinnslu

en: About
is: Um

en: Initializing.
is: Frumstilli.

en: An error has occurred.
is: Villa kom upp.

en: Completed @current of @total.
is: Lauk við @current af @total.
