Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە

en: About
ku: دەربارە

en: Initializing.
ku: شیدەکاتەو.

en: An error has occurred.
ku: هەڵەیەک ڕوویدا

en: Completed @current of @total.
ku: تەواوبوو @current لە سەرجەمی @total.
