Poster POS Commerce Integration (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Price
lv: Cena

en: Product ID
lv: Preces ID

en: Phone Number
lv: Telefona numurs

en: Processing
lv: Apstrādē

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lv: Direktorija %directory nav rakstāma, jo nav uzstādītas nepieciešamās pieejas atļaujas.

en: About
lv: Par

en: Initializing.
lv: Inicializējas.

en: An error has occurred.
lv: Ir notikusi kļūda.

en: Completed @current of @total.
lv: Pabeigts @current no @total

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
lv: Datni %file nevarēja pārkopēt, jo mērķa direktorijs %destination nav pareizi nokofigurēts.
