Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Country
mr: देश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Price
mr: किंमत

en: An error has occurred.
mr: तृटी आली आहे.
