Poster POS Commerce Integration (1.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Price
sr: Цена

en: Processing
sr: Обрада

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sr: Не може да се уписивати у директоријум %directory , јер нема одговарајућу дозволу.

en: Initializing.
sr: Иницијализација.

en: An error has occurred.
sr: Дошло је до грешка.

en: Completed @current of @total.
sr: Завршено @current од @total.
