Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Country
lt: Šalis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Price
lt: Kaina

en: Processing
lt: Apdorojama

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: About
lt: Apie

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
lt: Failas %file negali būti nukopijuotas, nes paskirties aplankas %destination sukonfigūruotas nekorektiškai.
