Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Country
az: Ölkə

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Processing
az: Emal edilir

en: About
az: Haqqında

en: Initializing.
az: İnisalizasiya

en: An error has occurred.
az: Bir səhv baş verdi.

en: Completed @current of @total.
az: @total -ın @current tamamlandı.
