Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: Country
da: Land

en: Image
da: Billede

en: Category
da: Kategori

en: Settings
da: Indstillinger

en: Price
da: Pris

en: Product ID
da: Produkt-ID

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: Product type
da: Produkttype

en: Product name
da: Produktnavn

en: Processing
da: Behandler

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
da: Der kan ikke skrives til mappen %directory fordi tilladelserne er forkerte.

en: About
da: Om

en: Initializing.
da: Initialiserer.

en: An error has occurred.
da: Der er opstået en fejl.

en: Completed @current of @total.
da: @current af @total fuldført.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
da: Filen %file kunne ikke kopieres fordi destinationsmappen %destination ikke er korrekt indstillet.
