Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Country
fa: کشور

en: Image
fa: تصویر

en: Category
fa: دسته

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: About
fa: درباره

en: Initializing.
fa: پیاده سازی.

en: An error has occurred.
fa: خطایی رخ داده است.

en: Completed @current of @total.
fa: @current از @total تکمیل شده است.
