Poster POS Commerce Integration (1.0.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Country
ta: நாடு

en: Image
ta: படம்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Processing
ta: வேலை நடைபெற்றுக்கொண்டிருக்கிறது

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
ta: சரியான அனுமதித் தொகுப்பு இல்லாததால் %directory அடைவு எழுதப்பட முடியாததாக இருக்கிறது.

en: About
ta: பற்றி

en: Initializing.
ta: தயாராகிறது.

en: An error has occurred.
ta: ஒரு பிழை ஏற்பட்டுள்ளது.

en: Completed @current of @total.
ta: @total ல் @current முடிந்துள்ளது.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
ta: கோப்பு %file பதிவெடுக்க இயலவில்லை, ஏனெனில் சேரிட அடைவு %destination முறைமைப்படுத்தப்படவில்லை.
