Poster Slider (1.0.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: @type: deleted %title.
bo: @type་ཡིན་པའི་%title་སུབ་ཟིན།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
