Poster Slider (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Image
gl: Imaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Created
gl: Creado

en: Role
gl: Rol

en: Changed
gl: Cambiado

en: @type: deleted %title.
gl: @type: eliminado %title.

en: Slider
gl: Deslizador

en: Language code
gl: Código do idioma
