Poster Slider (1.0.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Language
hr: Jezik

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Role
hr: Uloga

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: Language code
hr: Kôd jezika
