Poster Slider (1.0.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Role
hy: Դեր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
