Poster Slider (1.0.0) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Role
km: តួនាទី

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
