Poster Slider (1.0.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afişează

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Role
ro: Rol

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: Language code
ro: Codul limbii
