Poster Slider (1.0.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Language
ru: Язык

en: Edit
ru: Редактировать

en: Image
ru: Изображение

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Role
ru: Роль

en: Changed
ru: Изменение

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: Language code
ru: Код языка

en: Image field
ru: Поле изображения

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
