Poster Slider (1.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Language code
ug: تىل كودى
