Poster Slider (1.0.1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: View
gu: જુઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
