POST File (1.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Media
de: Medien

en: Directory
de: Verzeichnis

en: Upload file
de: Datei hochladen

en: File System
de: Dateisystem

en: Rename file
de: Datei umbenennen

en: Replace file
de: Datei ersetzen
