POST File (1.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Media
uk: Медіа

en: Directory
uk: Каталог

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: File System
uk: Файлова система

en: Replace file
uk: Замінити файл
