POST File (1.0.2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Media
es: Multimedia

en: Directory
es: Directorio

en: Upload file
es: Subir archivo

en: Allowed file extensions
es: Extensiones de archivos permitidos

en: File System
es: Sistema de archivos
