POST File (1.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Media
ja: メディア

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Upload file
ja: ファイルのアップロード

en: Allowed file extensions
ja: 許可されている拡張子

en: File System
ja: ファイルシステム

en: Replace file
ja: ファイルの置換
