POST File (1.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Directory
ru: Каталог

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: File System
ru: Файловая система

en: Replace file
ru: Заменить файл
